Matrassenfabriek Enkhuizen
Meer dan 50 jaar ervaring
Gratis bezorging

Micro Pocketvering matras 500 NASA de Luxe 2.0

Micro Pocketvering matras 500 NASA de Luxe 2.0
  • Micro Pocketvering matras 500 NASA de Luxe 2.0
  • Micro Pocketvering matras 500 NASA de Luxe 2.0
  • Micro Pocketvering matras 500 NASA de Luxe 2.0
Naam Micro Pocketvering matras 500 NASA de Luxe 2.0
Prijs
€ 379,00
Waardering
= verzending binnen 7 werkdagen.
= verzending binnen 15 werkdagen.
Selecteer uw maat
70 x 200 (€ 379,00)
80 x 200 (€ 379,00)
90 x 200 (€ 379,00)
140 x 200 (€ 599,00)
160 x 200 (€ 679,00)
180 x 200 (€ 759,00)
Staat uw maat er niet tussen?
Bestel dan een maatwerk matras.
Aantal
webshopkeurmerk

9 zone Micro Pocket 500 NASA matras

 

Kenmerken

Dit matras biedt een uitstekend ligcomfort dankzij de 9 comfortzones met in totaal 500 micro pocketveren per vierkante meter. De veren zijn individueel verpakt, wat zorgt voor een soepel liggevoel. Het matras is tweezijdig te gebruiken, met aan de ene kant een 6 cm dikke toplaag van hoogwaardig Visco elastisch NASA schuim (50kg/m³) en aan de andere kant een 4 cm dikke laag HR45 koudschuim.

De orthopedische eigenschappen van dit matras bieden een stabiele ondersteuning en verminderen de druk op heupen, knieën, rug en schouders. De hardheid is stevig aan de ene kant en zacht aan de andere kant. Het matras is geschikt voor volwassenen tot 140 kg en kan op alle soorten bedbodems gebruikt worden, inclusief verstelbare bodems.

Het matras is voorzien van een afritsbare, anti-allergische luxe hoes. De totale dikte bedraagt ongeveer 25 cm. Dit milieuvriendelijke product is CFK-vrij geproduceerd en voldoet aan alle gestelde normen en eisen.

Toplaag

De toplaag van dit matras bestaat aan één kant uit 6 cm traagschuim dat ontwikkeld is door NASA. Dit schuim biedt uitstekende orthopedische eigenschappen voor optimaal comfort. Het verdeelt de druk gelijkmatig, waardoor er minder druk komt te staan op de rug, nek en schouders.

Het NASA-schuim past zich aan de lichaamstemperatuur aan en vormt zich naar de contouren van het lichaam. Dankzij de verschillende comfortzones in het matras krijgt het lichaam precies de juiste ondersteuning op de plekken waar dat nodig is. Dat geeft veel verlichting bij klachten aan heupen, rug, knieën en schouders.

Dit type combinatiematras heeft veel tevreden gebruikers. NASA-matrassen worden ook vaak gebruikt door mensen die langdurig bedlegerig zijn, spier- of gewrichtsklachten hebben of intensief sporten.

Basis

Een micro pocketveren matras is ontworpen om optimale ondersteuning te bieden met verschillende comfortzones. Deze matrassen liggen zeer stabiel, zijn comfortabel en soepel. De tonvormige pocketveren zitten afzonderlijk in zakjes en zijn in het midden aan elkaar gelijmd. Hierdoor kunnen ze onafhankelijk van elkaar bewegen en zich optimaal aanpassen aan de contouren van het lichaam.

Over het algemeen geldt: hoe meer veren per vierkante meter, hoe beter de ondersteuning. Het gewicht van de persoon wordt gelijkmatiger verdeeld over het matras. Pocketvering matrassen hebben als voordeel dat ze transpiratievocht snel en efficiënt afvoeren.

Staat de door u gezochte afmeting niet in ons overzicht? Klik hier voor matras op maat.

Heeft u liever een andere dikte? Bekijk dan het volledige assortiment traagschuim matrassen of pocketvering matrassen.

LET OP de levering van een pocketvering matras is gemiddeld ong. 3 weken!

Certificaten

Al het materiaal dat gebruikt wordt in onze matrassen, zoals schuim en textiel, voldoet aan strenge kwaliteitseisen. Dit wordt aangetoond door diverse certificeringen die de materialen hebben ontvangen, waaronder Certipur, LGA, Öko-Tex en het CE-keurmerk. Daarnaast zijn de materialen medisch getest om te garanderen dat ze veilig zijn voor gebruik.

Klik hier voor meer informatie over deze certificaten

        
  • Topmatras!
    David

    Geweldig matras ligt top. Helemaal voor die prijs.

  • Micro Pocketvering matras 500 NASA de Luxe bevalt prima.
    I. Willemsen

    Had eerst op de site een keuze gemaakt en daarna via mail om advies gevraagd. We kwamen beiden op deze matras uit. Dus de site geeft ruim voldoende informatie om tot een goede keuze te komen. Hij veert iets minder dan verwacht, maar na een paar dagen was ik er aan gewend. Blij dat ik weer voor traagschuim heb gekozen. De service is top!

  • Super matras
    Carla de Vries

    Sinds 3 weken liggen wij op deze matrassen en ik moet zeggen ze bevallen super! Altijd moeite gehad om s morgens op te staan en nu totaal geen last meer van!

  • Topmatras we slapen weer heerlijk
    Marijke
    Wat een goed matras en dat voor zo'n prijs. Heb vrienden ook al gewezen op de matrassenman.

Schrijf een review

Uw waardering (Kies aantal sterren)

Stel een vraag over dit product