Bescherm uw kostbare matras tegen overmatig transpiratievocht en ongelukjes. Het menselijk lichaam verliest dagelijk per nacht meer dan een halve liter vocht. Door de absorptie van dit vocht in de matras wordt de levensduur van de matras verkort en kan bovendien het ontstaan en de ontwikkeling van huismijt worden bevorderd. De Gilder waterdichte matrasbeschermer is dan een uitkomst. Deze waterproof matrasbeschermer is gemaakt van polyurethaan in combinatie met een Tencel(lyocell) 100 gram bovenzijde. Luchtdeeltjes kunnen door de polyurethaan waardoor lichaamsdamp wordt afgevoerd. Het dunne membraan laat water niet door. Een onderlaag van 100% polyurethaan. De boord bestaat uit 100% katoen.
Uitstekende bescherming tegen huisstofmijt, bacteriën en (lichaams-)vocht.
Dit hoeslaken is behandeld met Tencel waardoor de groei van ziektekiemen, bacteriën en schimmels wordt voorkomen
advies: Niet te heet drogen. De polyurethaan laag kan smelten wanneer u uw waterdichte matrasbeschermer op te hoge temperatuur droogt. Wij adviseren om uw matrasbeschermer in de open lucht te drogen. Een alternatief is het drogen in de droogtrommel op lage temperatuur. Uw droogtrommel heeft hiervoor een aparte instelling.
Mijn dochtertje werd zindelijk maar wilde een goede beschermer voor het matras. deze laken is heerlijk hij is dun en vervangt ook onze normalen laken. Ze heeft wel eens een ongelukje maar het matras is nooit nat geworden.
Mijn dochtertje heeft al meerdere ongelukjes gehad maar deze laat echt niets door.
Mooi dun materiaal en het laat dus echt geen vocht door.
De favoriete matrassen van dit moment